Wybierz placówkę:

Zapisz swoje dziecko już dziś!

Niepubliczny Żłobek "Calineczka"

Żłobek Calineczka w Sosnowcu prowadzi działalność opekuńczo-pielęgnacyjną, profilaktyczną i wychowawczą dla dzieci od 20 tygodnia do 3 roku życia. W ramach opłat prowadzimy zajęcia z profilaktyki logopedycznej oraz rehabilitację. Dzięki temu, możemy szybko zauważyć i wyrównać deficyt na wczesnym etapie rozwoju każdego dziecka.

Ważne!

Placówkę otwieramy o 6:00 po wcześniejszym poinformowaniu przez rodzica o takiej potrzebie.

Ul. Monte Cassino 24b, Sosnowiec
Czynne w godzinach 6:00-17:00
Telefon: +48 795 690 590

Ul. Bracka 18, Sosnowiec
Czynne w godzinach 6:00-18:00
Telefon: +48 576 564 616

Kameralny Żłobek "Calineczka"

Żłobek Calineczka w Sosnowcu funkcjonuje od 2011 roku i jest odzwierciedleniem naszych marzeń o miejscu, w którym dziecko będzie czuło się swobodnie, a rodzic będzie miał pewność, że jego pociecha jest w dobrych rękach. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest rozwój dziecka we wczesnych latach jego życia, dlatego stosujemy metodę, która zyskuje największe powodzenie – uczymy się przez zabawę. Zajęcia odbywają się w małych i kameralnych grupach, co pomaga dzieciom w rozwoju. Dbamy również o ruch maluchów dzięki rytmice, która przyczynia się do rozwoju muzycznego i ruchowego. W naszym żłobku przykładamy dużą uwagę do posiłków maluchów, dostosowujemy je pod dietę, na jakiej jest dziecko. Aby każda Państwa pociecha mogła poczuć się jak w domu, wyprawiamy małe przyjęcia urodzinowe dla każdego solenizanta. Każdego dnia, w wychowanie Państwa dzieci, całe serce wkłada nasza świetnie wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Nie zapominając o rodzicach naszych maluchów, mamy przygotowany program dla Państwa, który skupia się na poradach dotyczących wychowania czy radzenia sobie z problemami behawioralnymi dziecka.

domowe warunki

Warunki pobytu jak najbardziej zbliżone do warunków domowych.

bezpieczeństwo

Pełne bezpieczeństwo Twoich dzieci.

posiłki

Żywienie zgodne z obowiązującymi normami.

prawidłowy rozwój

Wspomaganie indywidualnego rozwoju dzieci.

porady

Współdziałamy z rodzicami w sprawach opieki i wychowania.

Rozwijamy umiejętności

W naszym prywatnym żłobku rozwijamy u dzieci umiejętności pozwalające sprostać wymaganiom stawianym w życiu codziennym, uczymy uprzejmości, szacunku do innych, dzielenia się i zabawy w grupie.

Przy współpracy z rodzicami kierunkujemy rozwój dzieci zgodnie z wrodzonym potencjałem i ich uzdolnieniami.

Pomagamy rodzicom i dziecku przy rozstaniu. Rozwiązujemy różne problemy, gwarantując rodzicom wymianę własnych doświadczeń podczas wspólnych spotkań.

Mało liczne grupy oraz wysoko wykwalifikowany personel gwarantują wszechstronny rozwój dziecka.

Sprawdzony żłobek w Sosnowcu

opiekę

zabawy psychoruchowe

zajęcia taneczne

gimnastyka korekcyjna

ćwiczenia logopedyczne

"edukację przez zabawę"