Zapisz swoje dziecko już dziś!

Niepubliczny Żłobek "Calineczka"

Żłobek Calineczka w Sosnowcu prowadzi działalność opekuńczo-pielęgnacyjną, profilaktyczną i wychowawczą dla dzieci od 20 tygodnia do 3 roku życia. W ramach opłat prowadzimy zajęcia z profilaktyki logopedycznej oraz rehabilitację. Dzięki temu, możemy szybko zauważyć i wyrównać deficyt na wczesnym etapie rozwoju każdego dziecka.

Ważne!

Placówkę otwieramy o 6:00 po wcześniejszym poinformowaniu przez rodzica o takiej potrzebie.

Ul. Monte Cassino 24b, Sosnowiec
Czynne w godzinach 6:00-17:00
Telefon: +48 733 634 363

Ul. Bracka 18, Sosnowiec
Czynne w godzinach 6:00-18:00
Telefon: +48 576 564 616

Kameralny Żłobek "Calineczka"

Żłobek Calineczka w Sosnowcu funkcjonuje od 2011 roku i jest odzwierciedleniem naszych marzeń o miejscu, w którym dziecko będzie czuło się swobodnie, a rodzic będzie miał pewność, że jego pociecha jest w dobrych rękach. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest rozwój dziecka we wczesnych latach jego życia, dlatego stosujemy metodę, która zyskuje największe powodzenie – uczymy się przez zabawę. Zajęcia odbywają się w małych i kameralnych grupach, co pomaga dzieciom w rozwoju. Dbamy również o ruch maluchów dzięki rytmice, która przyczynia się do rozwoju muzycznego i ruchowego. W naszym żłobku przykładamy dużą uwagę do posiłków maluchów, dostosowujemy je pod dietę, na jakiej jest dziecko. Aby każda Państwa pociecha mogła poczuć się jak w domu, wyprawiamy małe przyjęcia urodzinowe dla każdego solenizanta. Każdego dnia, w wychowanie Państwa dzieci, całe serce wkłada nasza świetnie wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Nie zapominając o rodzicach naszych maluchów, mamy przygotowany program dla Państwa, który skupia się na poradach dotyczących wychowania czy radzenia sobie z problemami behawioralnymi dziecka.

domowe warunki

Warunki pobytu jak najbardziej zbliżone do warunków domowych.

bezpieczeństwo

Pełne bezpieczeństwo Twoich dzieci.

posiłki

Żywienie zgodne z obowiązującymi normami.

prawidłowy rozwój

Wspomaganie indywidualnego rozwoju dzieci.

porady

Współdziałamy z rodzicami w sprawach opieki i wychowania.

Rozwijamy umiejętności

W naszym prywatnym żłobku rozwijamy u dzieci umiejętności pozwalające sprostać wymaganiom stawianym w życiu codziennym, uczymy uprzejmości, szacunku do innych, dzielenia się i zabawy w grupie.

Przy współpracy z rodzicami kierunkujemy rozwój dzieci zgodnie z wrodzonym potencjałem i ich uzdolnieniami.

Pomagamy rodzicom i dziecku przy rozstaniu. Rozwiązujemy różne problemy, gwarantując rodzicom wymianę własnych doświadczeń podczas wspólnych spotkań.

Mało liczne grupy oraz wysoko wykwalifikowany personel gwarantują wszechstronny rozwój dziecka.

Sprawdź co oferujemy Twojemu dziecku

opiekę

zabawy psychoruchowe

zajęcia taneczne

gimnastyka korekcyjna

ćwiczenia logopedyczne

"edukację przez zabawę"