Calineczka Sp. z o. o.

O nas

Prywatne przedszkole Calineczka istnieje od 2010 roku kiedy to postanowiłyśmy urzeczywistnić własne marzenia o miejscu, w którym każde dziecko będzie czuło się dobrze, a jego rodzic zyska pewność, że swój największy skarb oddał w odpowiednie ręce. Obie jesteśmy z wykształcenia pedagogami i ponad wszystko kochamy dzieci te maleńkie i nieco starsze. Pierwszym przedszkolakiem była moja córka, której delikatna i subtelna uroda była inspiracją do stworzenia nazwy „Calineczka”.

Kiedy w 2011 roku na świat przyszła druga „Calineczka”, drobniutka córeczka mojej wspólniczki, postanowiłyśmy w tym samym miejscu otworzyć kameralny żłobek, który z czasem został powiększony.

Przedszkole z doświadczeniem!

Prowadzimy przedszkole i żłobek z pasją. Zatrudniamy osoby wykwalifikowane z wieloletnim doświadczeniem, które przede wszystkim kochają swoją pracę. Stawiamy na niezmienny skład naszego personelu, co korzystnie wpływa na kształtowanie poczucia bezpieczeństwa dzieciaczków. Wspólnie tworzymy miejsce przyjazne każdemu maluchowi, a o Wasze pociechy dbamy jak o własne.

Pani Małgosia

Dyrektor i nauczyciel.