Wybierz placówkę:

Otwarta rekrutacja – Żłobek w Sosnowcu

Kameralny żłobek Calineczka zaprasza — ruszył nabór do żłobków 2022/2023

Rozpoczęła się rekrutacja do żłobków na rok 2022/2023, do której serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców. W tym pełnym napięcia czasie — zwłaszcza dla osób, które do tej pory nie miały okazji uczestniczyć w procesie rekrutacji — robimy wszystko, co w naszej mocy, aby ułatwić podjęcie tej istotnej decyzji. Rodziców chcących zapisać swoje pociechy do żłobka Calineczka w Sosnowcu zachęcamy do wizyty w naszych placówkach przy ulicach Brackiej 18 i Monte Cassino 24B lub skorzystanie z drogi telefonicznej, e-mailowej. Można też zapisać dziecko do żłobka poprzez formularz na naszej stronie internetowej. Przypominamy, że żłobek Calineczka jako jeden z nielicznych w Sosnowcu oferuje zajęcia profilaktyki logopedycznej oraz rehabilitację bez dodatkowych opłat. To ogromny atut, o jakim trzeba pamiętać, podejmując decyzję w procesie naboru do żłobków.

Zapis do żłobka Calineczka w Sosnowcu? Strzał w dziesiątkę!

Czas otwartej rekrutacji do żłobków jest dla rodziców niezwykle intensywny. Nic dziwnego, wszak powierzenie naszego ukochanego maleństwa innym osobom, to coś, co przychodzi nam z trudem. Mamy tego świadomość, dlatego chcieliśmy uspokoić wszystkich opiekunów. Otóż mamy ponad piętnastoletnie doświadczenie w opiece nad najmłodszymi dziećmi. Nasz wyjątkowy zespół codziennie z uśmiechem na twarzy dba o prawidłowy rozwój każdego dziecka. W żłobku Calineczka dbamy o domową atmosferę, dzięki czemu dzieci dużo szybciej się aklimatyzują, a także już w pierwszych dniach są znacznie bardziej śmiałe. Zapewniamy również pyszne jedzenie dopasowane do potrzeb naszych kochanych maluchów.

Nabór do żłobków trwa, a liczba miejsc jest ograniczona. Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twój maluch trafił pod opiekę prawdziwych specjalistów — weź udział w rekrutacji już dziś. Gorąco zachęcamy.

Czy wiesz, jakie są plusy żłobka?

Spis treści

Zapisz swoje dziecko już dziś!