Otwarta rekrutacja – Żłobek w Sosnowcu

Kameralny żłobek Calineczka - Zapisz dziecko już dziś!

Aktualnie prowadzimy rekrutacje dzieci do żłobków na terenie Sosnowca. Zapisów można dokonać przez stronę internetową, mailownie, telefonicznie lub osobiście w placówkach na ulicy Brackiej 18 i Monte Cassino 24B. Nasz żłobek Calineczka jako jeden z nielicznych w Sosnowcu oferuje zajęcia profilaktyki logopedycznej oraz rehabilitację bez dodatkowych opłat.

Dlaczego warto zapisać dziecko do żłobka Calineczka w Sosnowcu?

Posiadamy ponad 15 lat doświadczenia w opiece nad dziećmi. Nasz wyjątkowy zespół, codziennie z uśmiechem na twarzy dba o prawidłowy rozwój każdego dziecka. Nasze placówki tworzone są w domowym klimacie, co ułatwia zaklimatyzowanie i samopoczucie dzieci. W naszym kameralnym żłobku zadbamy o prawidłową dietę Twojego dziecka, przykładając uwagę do posiłków przygotowanych zgodnie z obowiązującymi normami. Wybierając nasz żłobek Calineczka, jako miejsce rozwoju Twojego dziecka zyskujesz wsparcie i porady w zakresie wychowania i opieki nad dzieckiem.

Czy wiesz, jakie są plusy żłobka?

Spis treści

Zapisz swoje dziecko już dziś!