Wybierz placówkę:

Otwarta rekrutacja – Przedszkole w Sosnowcu

Ruszył nabór do przedszkoli — zapisz przedszkolaka na rok 2022/2023

Drodzy rodzice, miło nam poinformować, że ruszył nabór do przedszkoli na rok 2022/2023. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu z Was to intensywny czas, zwłaszcza jeśli będziecie uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym po raz pierwszy. Chcemy Wam w tym pomóc, stąd zapisy do przedszkola Calineczka odbywają się zarówno drogą tradycyjną, jak i internetową.

Każdy, kto zdecyduje się nam powierzyć opiekę nad swoim maluchem, może zrobić to poprzez:

• wizytę w placówce przy ulicy Brackiej 18
• e-mailowo lub telefonicznie
• za pośrednictwem naszej strony internetowej

Warto pamiętać, że przedszkole Calineczka, jako jedno z nielicznych w Sosnowcu oferuje zajęcia z udzielania pierwszej pomocy, gimnastykę korekcyjną oraz naukę wczesnego czytania. To atuty, o których warto pamiętać, rzucając się w wir rekrutacji do przedszkoli.

Zapisy do przedszkola 2022 — czy warto wybrać placówkę Calineczka w Sosnowcu?

Odpowiemy od razu — oczywiście, że tak! Zespół będący sercem Calineczki to wykwalifikowane opiekunki o ponad dwunastoletnim doświadczeniu w opiece nad dziećmi. Stawiamy na indywidualne podejście, które pozwala stymulować naturalny rozwój wszystkich maluchów.

Zajęcia odbywają się w niewielkich, kameralnych grupach, co sprawia, że wszystkie przedszkolaki czują się swobodnie i nie mają problemu z wyrażaniem swoich emocji, czy potrzeb. Wierzymy, że to najlepsza droga do budowy relacji opartych na zaufaniu. Jeśli więc szukasz miejsca, które pozwoli Twojemu dziecku otworzyć się na świat i innych ludzi — weź udział w rekrutacji do przedszkola Calineczka.

Na koniec warto wspomnieć o tym, jak rozwijamy wrażliwość dzieci i ich artystyczne zacięcie. Laurki dla najbliższych, teatrzyki okolicznościowe, ciekawe zajęcia taneczne, to tylko niektóre spośród naszych artystycznych atrakcji. Jeśli dodamy do tego pyszne posiłki dopasowane do indywidualnych potrzeb (diety, wykluczenia produktów), możemy zagwarantować, że w naszym przedszkolu brzuszki wszystkich maluchów są pełne, a buzie uśmiechnięte.

Konieczność uczestnictwa w rekrutacji do przedszkola może być trudnym doświadczeniem. To bardzo ważna decyzja, zwłaszcza na tym etapie rozwoju dziecka. Z myślą o rodzicach naszych maluchów przygotowaliśmy program, który skupia się głównie na poradach dotyczących wychowania i radzenia sobie z problemami behawioralnymi dziecka. Nasze pociechy i ich rodziców wspieramy przez cały czas!

Czy wiesz, jakie są plusy przedszkola?

Spis treści

Zapisz swoje dziecko już dziś!