Otwarta rekrutacja – Przedszkole w Sosnowcu

Przedszkole Calineczka – Zapisz Przedszkolaka już dziś!

Drodzy rodzice, aktualnie trwa rekrutacja do przedszkola na terenie Sosnowca. Dzieci zapisywać można na kilka sposobów, między innymi osobiście w placówce na ulicy ul. Bracka 18, mailownie, telefonicznie lub przez stronę internetową. Nasze przedszkole Calineczka, jako jedno z nielicznych oferuje zajęcia z nauki udzielania pierwszej pomocy, gimnastykę korekcyjną, jak również naukę wczesnego czytania.

Czy warto zapisać dziecko do przedszkola Calineczka w Sosnowcu?

Nasz zespół składający się z wykwalifikowanych opiekunek posiada 12 lat doświadczenia w opiece nad dziećmi. Każdego dnia ze starannością dbamy o indywidualne podejście do każdego malucha. Dzięki zajęciom, które odbywają się w małych kameralnych grupach, każdy czuje się swobodnie i wyjątkowo. U dzieci staramy się rozwijać umiejętności artystyczne poprzez robienie laurek dla bliskich, przygotowanie teatrzyków okolicznościowych i zajęcia taneczne. W naszym przedszkolu brzuszki każdego malucha będą pełne, ponieważ każdy posiłek dostosowany jest do indywidualnych potrzeb. Wybór przedszkola jest bardzo ważny na tym etapie rozwoju dziecka, dlatego z myślą  o rodzicach naszych maluchów, mamy przygotowany program dla Państwa, który skupia się głównie na poradach dotyczących wychowania i radzenia sobie z problemami behawioralnymi dziecka.

Czy wiesz, jakie są plusy przedszkola?

Spis treści

Zapisz swoje dziecko już dziś!