Prywatne przedszkole i żłobek "Calineczka" w Sosnowcu

Jesteśmy z Wami już od 12 lat!

Niepubliczne przedszkole i żłobek Calineczka znajduje się w miejscowości Sosnowcu. Placówka istnieje od 2010 roku kiedy to postanowiłyśmy urzeczywistnić własne marzenia o miejscu, w którym każde dziecko będzie czuło się dobrze, a jego rodzic zyska pewność, że swój największy skarb oddał w odpowiednie ręce. W kolejnym roku 2011, dzięki skuteczności naszych działań oraz zadowolenia rodziców otworzyłyśmy kameralny żłobek w Sosnowcu, który z czasem został powiększony.

przedszkole i żłobek calineczka

Zapisy do żłobka Calineczka

Zapraszamy serdecznie rodziców wraz z dziećmi z pobliskich miejscowości Czeladź, Będzin i Dąbrowa Górnicza do wizyty w naszym żłobku. Podczas której odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania. Dzieciaczek będzie mógł pobawić się z rówieśnikami, a Państwo przekonają się, że to właśnie tu Wasza pociecha znajdzie poczucie bezpieczeństwa, fachową opiekę i edukację.

Zapisy do przedszkola Calineczka

Zapraszamy serdecznie rodziców wraz z dziećmi z pobliskich miejscowości Czeladź, Będzin i Dąbrowa Górnicza do wizyty w naszym przedszkolu. Podczas której odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania. Dzieciaczek będzie mógł pobawić się z rówieśnikami, a Państwo przekonają się, że to właśnie tu Wasza pociecha znajdzie poczucie bezpieczeństwa, fachową opiekę i edukację.

Doświadczona kadra nauczycieli wychowania przedszkolnego

Nasze przedszkole oraz żłobek to blisko 25 doświadczonych pracowników

Z dumą przedstawiamy Nasz wspaniały zespół nauczycieli.

Zatrudniamy tylko wysoko wykwalifikowaną kadrę nauczycielską. Wspólnie tworzymy miejsce przyjazne dla każdego dziecka. Dbamy o Wasze pociechy jak o własne.

Poradniki dla rodziców

Sprawdź przygotowane poradniki dla rodziców. Staramy się dzielić naszym doświadczeniem oraz wiedzą jak skutecznie wychowywać dziecko, na co zwracać uwagę i jakich błędów nie popełniać. Tworzymy poradniki dla maluchów uczęszczających do żłobka oraz dzieci w wieku przedszkolnym. W naszych poradnikach opisujemy jak rozwijać talent u malucha co jest bardzo ważne na wczesnym etapie dorastania lub jak nauczyć dziecko samodzielności.

Aktualności z przedszkola i żłobka

Sprawdź, co ciekawego dzieje się u naszych podopiecznych

Ciekawostki dla rodziców

Zachęcamy do sprawdzenia ciekawostek dla rodziców. Prowadząc od 12 lat prywatne przedszkole w Sosnowcu mamy dużo ciekawych historii oraz wskazówek jak poradzić sobie z częstymi sytuacjami wychowawczymi i nie tylko. Tworzymy ciekawostki nie tylko dla dzieci w wieku przeszklonym ale także niemowlaków. Calineczka to również niepubliczny żłobek na terenie Sosnowca, który tworzą doświadczone i pełne pasji ciocie.

Zapraszamy do kontaktu

Dane kontaktowe

Zachęcamy rodziców z pobliskich miejscowości takich jak: Będzin, Czeladź i Dąbrowa Górnicza, do kontaktu z naszym sekretariatem w sprawie zapisów dzieci do żłobka lub przedszkola.

Formularz kontaktowy

Zachęcamy do wysyłania pytań za pomocą poniższego formularza. Odpowiadamy najszybciej jak to możliwe.